Poznaj Nas

JMS Kadry i Księgowość Łódź to połączenie wiedzy, profesjonalistów i doświadczenia

JMS Kadry i Księgowość ŁódźPoznaj Nasz zespół

Sebastian Król

Prezes Zarządu Spółki z o.o. JMS Kadry i Księgowość. To specjalista do spraw handlu B2B i marketingu z wieloletnim doświadczeniem. W JMS przejął odpowiedzialność za organizację pracy firmy, kontakt z klientami oraz doradztwo biznesowe. Prywatnie to zapalony podróżnik po świecie, który najchętniej wraca do krajów Ameryki Łacińskiej.

Martyna Piotrowska

Główna Księgowa i członkini Zarządu JMS Kadry i Księgowość. Specjalistka z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Doskonale odnajduje się w prowadzeniu ksiąg handlowych. Świetnie radzi sobie z organizacją pracy własnej i cechuje się nieskazitelną terminowością, dlatego w Spółce to właśnie ona jest odpowiedzialna za dbałość o prawidłowe i czasowe rozliczenia Klientów. Martyna prywatnie uwielbia górskie wycieczki i domowe wypieki.

Joanna Szurgot

Główna Kadrowa i członkini Zarządu JMS Kadry i Księgowość. Doświadczona specjalistka do spraw płac. Najlepiej odnajduje się we współpracy z dużymi podmiotami i agencjami pracy tymczasowej. Dofinansowania PFRON oraz zatrudnianie cudzoziemców nie mają przed nią żadnych tajemnic. Joanna potrafi bezbłędnie rozliczyć nawet kilkuset pracowników w ramach jednej firmy. Prywatnie to amatorka powieści kryminalnych.